Kontakt

Kateřina Pánková

 • Petrovice nad Orlicí 60
 • 517 21, Týniště nad Orlicí

 • mobil:
  602 301 211
 • ICQ:
  291-741-122
 • e-mail:
  [email protected]

Nemocné sheltie v ČR

nemoci.shetlandska-hvezda.czFacebook

Brit

Krematorium zvířat Praha
ŠtěňataODCHOVY a PLÁNOVANÁ ŠTĚŇÁTKA ZDE


Našim cílem je skloubit dobrý psychický a fyzický stav s klasickým exteriérem ovčáckého psa, který byl dobrým společníkem. Naše psí miminka jsou vždy plánována s velkou pečlivostí a předstihem, abychom měli možnost se jim plně věnovat a přizpůsobit si chod domácnosti. Všechny naše šeltie žijí v domě a i štěňátka jsou odchovávaná zde.

Za 8týdnů života společně zvládneme mnohé. Návštěvu u veterinárního lékaře, klinické vyšetření očí, DNA vyšetření na CEA a hlavně přivítáme mnoho návštěv na mazlení ať již z řad budoucích páníčků či blízkých chovatelů. Když se očkovaná a několikrát odčervená štěňátka vypravují k novým majitelům dostávají k základní výbavě (průkaz původu, petpas, kupní smlouva) i balíček aktuálně potřebných věcí (krmivo, hračku, rady jak zvládnout prvních pár dní apod). S budoucími páníčky bychom se rádi poznali dříve než při odběru štěňátka a tak preferujeme zájemce z těchto řad. Vítáme i majitele začátečníky a nezávazná návštěva je vždy možná. Naše štěňátka neposíláme letadlem, protože si stojíme za názorem, že pokud vážně o naše štěňátko máte zájem, uděláte si na nás a naše miminka čas. Budeme rádi za pravidelný kontakt a případná prezentace na kynologických akcích nám bude dělat radost, ač není nezbytná! Za menší cenu je možné u nás sehnat i štěňátko vhodné pouze do rodiny. Přeci jen...přírodě neporučíte :)
Protože klademe velký důraz na zdraví našich miminek, dáváme do kupní smlouvy doložku o vyšetření na DKK do dvou let věku. Vyšetření je pro všechny naše šeltie bez ohledu na chovnost či exteriér. Polovinu z ceny vyšetření na dysplazii kyčelního kloubu platíme my!


ZDE tabulka převodů výsledky DKK

Pro naše miminka hledáme neustálý přísun lásky a pochopení. Na oplátku nabízíme celoživotní chovatelský servis, pomoc či radu na kynologických akcích (pokud má majitel zájem), hlídání v době dovolené a vše co nabízí každý slušný chovatel.
Pro naše miminka nehledáme kotec ani celoroční pobyt venku. Nepochopení a nedostatek lásky. Také neprodáváme štěňátka jako dar (Vánoce, narozeniny, svátek, vysvědčení) ani jako hračky pro děti. Vždy s novým členem rodiny musí souhlasit celá rodina a pochopit zodpovědnost za živého tvora.
*NEW* Informace o vrhu "E" (podzim 2017)

Informace o vrhu "D" (porod 24. 9. 2016)

Informace o vrhu "C" (porod 24. 7. 2015)

Informace o vrhu "B" (porod 08. 03. 2013)

Informace o vrhu "A" (porod 21.05.2011)

Informace o vrhu "0" (podzim/zima 2008)
V chovatelské stanici "Mandlok" porodila naše Cheyla vrh štěňátek. Pokuď máte nějakou informaci o štěňátku, prosím, kontaktujte nás!

Otec: Magic Black Fatranský sen
37,5 cm CEA/PRA/KAT neg.(20. 8. 2000)
Šampion ČR + SK, 2x BOB, 2x CACIB, 3x r.CACIB, CWC, 9x CAC, 3x r.CAC, nejúspěšnější pes roku 1997 a 1998

Datum narození: 9. 9. 2006

Falko Mandlok (6605/06)
Felko Mandlok (6606/06)
Filip Mandlok (6607/06) - Maj. J. Vyoral - DKK neg., CEA/PRA/KAT neg.(19. 2. 2008), 38cm, www
Fantazie Mandlok (6608/06)